| Graham2001 a întrebat:

Cine ma poate ajuta? Nu trmiteti link-uri de la vreun website ca nu o sa mearga. Am nevoie de cineva care stie sigur ce e de facut. https://imgur.com/a/8oIkW5a

1 răspuns:
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut.Ai probleme cu reţeau de interent, configurările router-ului (dacă ai) sau nu face legătură bine mufa de internet cu adaptorul de la calculator/laptop ce deţii tu sau placa de internet nu mai funcţionează. Dacă nu te descurci, îţi recomand să apelezi la serviciile providerului de internet.
O zi bună şi sper ca răspunsul meu să te ajute!