| WeAreSmart a întrebat:

Cine ma poate ajuta (prin Skype) sa instalez un Windows nou
Va rog mult!

21 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi merge skype pe tableta..ai CD cu windows? la inceput o sa iti apara daca vrei sa il instalezi sa nu ramana nici o poza si nimic sau sa ramana lucrurile din disc d..alegi optiunea dorita... apoi dai next si daca stii engleza nu e greu, daca e in romana e si mai bine. Apoi o sa trebuie sa setezi data si ora (atata stii si tu sper)..eu am instalat windows pe laptopul unei matuse doar ca nu am stiut sa bag placa audio (nu mergea sonorul), poate din cauza ca era laptop vechi..acum sper sa te descurci, daca nu atunci cheama pe cineva care se pricepe
Bafta!happy

| doxatuVexxatu a răspuns (pentru anonim_4396):

Da dar la tine nu e formatare..ai instalat windowsul...e cam frectie la picior de lemn, nu ai dat restart si apoi iti aparea sa apesi o tasta pentru a buta de pe cd?

| anonim_4396 a răspuns (pentru doxatuVexxatu):

1 se scrie Bootare, 2 nu am habar ce e aia si 3 nu mai tin minte laughing..si nu nu sunt eu in imagine, de ce? Ti se pare ca "ma" cunosti?

| doxatuVexxatu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu situ daca te cunosc dar asa vrea sa te cunosc

| doxatuVexxatu a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca iti scriu in privat! raspunde-mi pls

| anonim_4396 a răspuns (pentru doxatuVexxatu):

Ok

| GăbițuGabriel a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor) TPU.ro a ajuns si site de matrimoniale? laughing
Cred ca lui doxatuVexxatu ii miroase de vreo combinare laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GăbițuGabriel):

laughing Eu oricum 1 nu ma combin pe net si 2 am prieten si il iubesc laughing

| doxatuVexxatu a răspuns (pentru GăbițuGabriel):

Vreau doar sa discut cu ea ma...

| GăbițuGabriel a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect, sunt de parere cu tine si bine faci.winking

| GăbițuGabriel a răspuns:

Nu are cum sa te ajute nimeni pentru ca re-instalarea wundowsului se face in BIOS si asta inseamna ca toate programele vor fi dezistalate.winking Cauta pe cineva care se pricepe si til face.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GăbițuGabriel):

Eu am instalat windows ..imi zicea cineva pe messenger pe celalalt calculator

| GăbițuGabriel a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa pai asa zi ca ai 2 calculatoare.winking Asa merge., ce windows vrei sa instalezi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru GăbițuGabriel):

Nu eu vreau sa instalez windowslaughing eu stiu sa instalez windows 7 ultimate, dar presupun ca si celelalte (cel putin 7) sunt asemanatoare.

| doxatuVexxatu a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti tare rau! dar poate el are doar un calculator

| doxatuVexxatu a răspuns (pentru anonim_4396):

Apropo.tu esti la imaginea de profil?

| GăbițuGabriel a răspuns (pentru anonim_4396):

Offf d'oh credeam ca i-am raspuns celui care a pus intrebarea rolling on the floor) ametit mai sunt. Scuze acum am citit tot laughing. Sorry!

| anonim_4396 a răspuns (pentru doxatuVexxatu):

Poate,dar s-a inventat netul si pe telefoane, si daca are smartphone sau iphone, poate vorbi voicecall pe messenger/skype ..presupuneam si eu, daca nu are niciuna din astea atunci nu pot sa il ajut mai mult de raspunsul acela, doar daca are un prieten cu laptop sa sil aduca la el..altfel i'm sorry

| anonim_4396 a răspuns (pentru GăbițuGabriel):

Stai linistit laughing se mai intamplaoh go on

| doxatuVexxatu a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca vreau sa discut cu tine! Vrei sa vorbim?

Pai,nu ai vecini pe acolo care sa stie sa ti-l faca? thinking hmm. Daca ai vecin care se pricepe du-te la el si zii ce probleme ai si plateste-l smug