| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu html? sad

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nenea google... stie multe

| Iunix a răspuns:

Folosește programul Web Page Maker. Este un program foarte ușor de folosit cu care poți să creezi site-uri și după aceea să le salvezi în format. html.

| Betty12345678 a răspuns:

In ce sens?

| StGaLLa a răspuns:

Daca esti la scoala si nu intelegi un html care e destu lde banal comparativ cu restul limbajelor incerca udemy sau codeacademy

| anonim_4396 explică (pentru StGaLLa):

La scoala nu facem nimic legat de informatica, vreau sa invat singur, e destul de usor, dar nu am de unde.Stiu engleza, daca ati putea sa imi dati un tutorial explicativ, se poate si in engleza ca inteleg. Vreau sa imi creez un site, am inceput sa lucrez la el dar nu inteleg anumite lucruri, iar in rest am copiat de la un tutorial nesttind ce fac alea.