| Fan7a a întrebat:

Cine-mi spune cel mai misto joc online?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| PoisonJuke a răspuns:

Moderwarfare 2 online, dacami dai funda iti dau de unde sal downladezi si iti explic cum se instaleaza, sau daca vr prin teamwiver til fac eu. Bafta!

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.ejocuri.ro
Pa, pa.

| Fan7a explică:

Toate jocurile care le-ati spus le stiu si le-am jucat in afara de buble stragle 2 ala

| ღNameღ a răspuns:

Www.666games.net ceva de genu era... mijtooo

| pwp a răspuns:

Conquiztador happy

bye-bye

| Coco_3708 a răspuns:

Bubble strugle 2 e genial jocul la inceput nu ti se va parea cine stie ce dar dupa primele 5 nivele ( un nivel dureaza ft ft putin ) o sa il adori :X eu l-am terminat http://www.rebubbled.com/games/bubble-struggle-2-rebubbled/

| Donn4All a răspuns:

CEL MAI TARE JOC E GTA SAN ANDREAS Multi-players joacal si o sa-ti placa la nebunie sau chiar CounterStrike 1. 6. Bafta!

| Raulich a răspuns:

Din punctul meu de vedere cel mai tare mmorpg,, sau joc online cum ii spui tu este 4story

| razvan12345 a răspuns:

Counter Strike e cu siguranta no1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e joc de fapt! e... cel mai tare site.asta daca iti place la tara...cauta:farmerama logheazate si fa-ti propia ferma! mai departe vezi ce tare e! adresa mea de acolo e cantoriufelicia! succes!