| LoveCalifornia a întrebat:

Cine poate sa ma ajute c o problema la pc..nu pot sa schimb rezolutia. poate ma ajutati cumva prin team viwer

4 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Id mess sprintaroiuflorin vorbim acolo sa vedem ce rezolvam!

| quintron a răspuns:

Verifica in Manage sa vezi daca ai toate driverele instalate

| MYK3 a răspuns:

Daca ai UBUNTU te ajut eu

| MisterToast a răspuns:

Dai click dreapta pe desktop, apoi click stânga pe Properties, apoi click pe tab-ul Settings. În colțul de jos din stânga e un slider (buton care se poate glisa, trage cu mouse-ul). Tragi acel buton la rezoluția dorită. Baftă!