| IonutPutinica a întrebat:

am o problema super mare!,va rog e in legatura cu MicroVolts,dau sa deschid jocu,mi se deschide pagina de introducere si dau start game si nu mai imi apare dreptungiu ala care trebuie sa mi se incarce, am problema asta de cateva zile, am reinstalat jocul de zeci de ori si nu stiu ce are va rog ajutati-ma daca poate cineva sa ma ajute sa intre cu team viwer in pc la mine dau funda la greu va rog mult

4 răspunsuri:
| IonutPutinica explică:

Pai cand am zis ca l-am instalat ma refeream ca l-am dezinstalat si l-am downloadat si instalat dinou...am facut asta de 30 de ori...

| cosmynel121 a răspuns:

Incearca sa-l descarci si sal instalezi din nou poate reusesti

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns (pentru cosmynel121):

A zis deja ca l-a reinstalat o.o

| cosmynel121 a răspuns (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

Sal descarce din nou dupa aia sa incerce