| nikoleta93 a întrebat:

Cine stie cam cat costa un catelusi Rottweiler sau Boxer?

8 răspunsuri:
| Mihaitsa22 a răspuns:

Cel mai probabil, daca e cu adevarat de rasa atunci de la 100 de euro in sus:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yey! Boxer! Si eu am unul, sunt cei mai buni caini de pe lume! Al meu are pedigree si e din Ungaria si l-am luat cu cam 200-250 euro, nu stiu sigur

| AlexaLovesSkillet a răspuns:

Buna. Am cautat pe internet si am gasit urmatorul anunt (precizez ca nu stiu de cand este, trebuie sa verifici daca mai e valabil) : Vand pui boxer femela, maro cu pete albe pe labute, gat si la codita, are carnet de sanatate cu primul vaccin.Cine doreste informatii sa sune la nr de tel:0753397711 sau pe id; alexandrudanuta@yahoo.com,unde poti afla mai multe despre fetita plus poze cu ea. Pretul este de 150 de euro. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| AlexaLovesSkillet a răspuns:

Buna. Am cautat pe internet si am gasit un anunt, nu stiu daca mai e sau nu valabil, dar nu strica sa incerci: Vand pui boxer femela, maro cu pete albe pe labute, gat si la codita, are carnet de sanatate cu primul vaccin.Cine doreste informatii sa sune la nr de tel:0753397711 sau pe id; alexandrudanuta@yahoo.com,unde poti afla mai multe despre fetita plus poze cu ea. Pretul este de 150 de euro. Sper ca te-am ajutat.

| Andra2503 a răspuns:

Maxim vreo 5 mil big grinbig grinbig grin

| evelin33 a răspuns:

Eu mi-am cumparat cu 400 de ROn, acum o luna. Se incadreaza perfect in standardul rasei. Singurul lucru este ca nu l-am luat de la un crescator specializat, ci de la o persoana "fizica" happy

| duf a răspuns:

Ii iei pe degeaba, l-am gasit eu pe strada rolling on the floor bafta la basini ca pute a basini

| DragosRottweiler98 a răspuns:

Eu mi-am luat rottweiler si am dat 8 milioane pe el din magazin.
De obicei il gasesti pana la 6 milioane