| byanka1999 a întrebat:

Cine stie ce trebuie sa faci pe www.stardoll.com?

10 răspunsuri:
| adeana a răspuns:

Este un site de socializare. Iti faci cont si iti poti face o identitate pe net - te imbraci cum vrei, iti decorezi casa si te imprietenesti cu cine vrei tu.

| M.madallina a răspuns:

Nu mare lucru, iti cumperi haine, amenajezi o casa, iti fardezi papusa(daca esti membru), am avut si eu cont cand eram mai mica. e cam plictisitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa imbraci niste papusele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu am intrat pe stardool si aproape am inteles si vreau sa te ajut.Fi atenta trebuie sa ai un aidiu sau dai pe www.stardool.com si te inscri sunt multe fete straine dar cateva sunt romance vino sa vorbesti cu mine pe star dool o satri esplic mai multe chesti numele meu de con este sportiandreea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu am intrat pe stardool si aproape am inteles si vreau sa te ajut.fi atenta trebuie sa ai un aidiu sau dai pe www.stardool.com si te inscri sunt multe fete straine dar cateva sunt romance vino sa vorbesti cu mine pe star dool o satri esplic mai multe chesti numele meu de con este sportiandreea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu am intrat pe stardool si aproape am inteles si vreau sa te ajut.fi atenta trebuie sa ai un aidiu sau dai pe www.stardool.com si te inscri sunt multe fete straine dar cateva sunt romance vino sa vorbesti cu mine pe star dool o satri esplic mai multe chesti numele meu de con este sportiandreea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un site de socializare. Iti faci cont si iti poti face o identitate pe net - te imbraci cum vrei, iti decorezi casa si te imprietenesti cu cine vrei tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne am cont pe stardoll de anul trecut din vara si am unu cu starpointul de 1427 unu cu 192 altu cu 688 si ala pe care ma joc cel mai des are 766 de starpoints si se numeste grasutza_utza si ala cu 1427 se numeste dany_daniela31.In fine am multe conturihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy ending

| queeny a răspuns:

Iti alegi o vedeta si o imbraci. kids stuff...