| Bell10 a întrebat:

Cine stie ceva program de editat poze? online? vreau sa sterg cosuriile fara sa se observe mare difetenta...
funda

Răspuns Câştigător
| SaveAngel a răspuns:

Perfect365 este incredibil iti spun eu iti,, sterg" cosurile sau alte imperfectiuni ale tenului iti lumineaza fata te poti machia virtual cu as spune eu. Intr-un cuvant iti schimba fata radical cu cea care o ai nephotoshopata in poze. fundita? :* happywinking

| Bell10 explică (pentru SaveAngel):

Si cum sterg scrisul de pe ea? apare mare pe toata poza Perfect365. cum il sterg?

| SaveAngel a răspuns (pentru Bell10):

Mie nu mi s-a intamplat iti apare mereu asta?

8 răspunsuri:
| Aimee33 a răspuns:

Buna! :D
Ai putea sa folosesti www.photoshop.com
Pa,pa.

| Aimee33 a răspuns:

Doar ca nu sunt sigura ca-i gratis. thinking

| D4ny3l4 a răspuns:

Http://www.picmonkey.com/ poftim :) e destul de bun zic eu.

| TheGamer211 a răspuns:

Picasa

| Elissabet14 a răspuns:

PicMonkey, este cel mai bun program de editat poze, si plus? poti sa-ti stergi cosurile.