| usernamebpla a întrebat:

Cine stie ceva programe (free download) pentru facut filmulete din poze, nu picasa -deja il am! funda cele mai bune!

Răspuns Câştigător
| Miяu a răspuns:

Windows Movie Maker, cel mai bun! Este gratis, eu pe asta-l folosesc
Sper ca ti-am fost de foloswinking Funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cauta si tu pe net ca sunt o gramada de programe rolling on the floor

| rainbow19 a răspuns:

Eu stiu ca cel mai bun este Movie Maker, il am si am facut deja multe filmulete din poze, e super -bun program. Uite si un link http://www.soft82.com/download/Windows/Windows_Movie_Maker

| Cristina_6600 a răspuns:

Am sa caut si eu si iti zic