| DenisIonut01 a întrebat:

Cine stie cum pot rezolva problema asta?

Uneori cand pun laptopu in mod sleep sau il sting dupa un timp il aprind si (nu tot timpu) nu se conecteza la internete wi-fi si daca dau click pe reteaua mea si dau conectare (uneori) imi apare un mesaj " Windows was unable tot connect to (reteaua mea).
Si singura rezolvare e sa dau "troubleshoot problems" dar si asta nu tot timpul functioneaza si trebuie dar troubleshoot problem si sa pornesc si opresc wifi in timp ce cauta problemel si atunci imi reseteaza wi-fi dar uneroi imi spune ca e o problema cu parola, desi e parola buna ca e salvata.

1 răspuns:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Mosule si eu aveam problema asta pe pc, am rezolvat-o cu un fel de program sa vad retelele wifi si e foarte bun ca de atunci nu mai am probleme.