| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum pot sa-mi fac si eu cont pe youtube pentru a putea lasa comentarii? va rog moollltt cei care stiti ajutati-ma;;;;:X

Răspuns Câştigător
| cooola a răspuns:

Pai cand intri pe www.youtube.ro undeva sus scrie sing up, si acolo dai si iti completezi cu datele personale, o sa primesti si un e-mail pe adresa care o scrii acolo. o sa iti spuna sa dai clik pe un link...bft

5 răspunsuri:
| BuMeRaNg a răspuns:

Pai cand esti la pagina de start a youtube-ului gasesti sus de tot niste chesti cu sing up, sing in...si alte din astea... dai acolo pe sing up daca nu ai cont pe acel program si urmezi pasii de inscriere...
sper ca am fost de ajutor...
vezi pe urma sa nu uiti parola
cel mai bine ar foi sa notezi pe un carnetel parola si toate chestiile mai importante de la creerea contului
pa`pa...

| mihaela098 a răspuns:

Intri pe youtube si ai intr-o parte sus
''Sign Up/QuickList (0)/ Help/Sign In'' dai pe sign up si completezi cu ce iti cere succes...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ok. google.ro si vei ala ras

| tinichea a răspuns:

Ba ista tub nu tu http://www.youtube.com/index

| georgyka_9333 a răspuns:

Pai cand intri pe www.youtube.com sus in dreapta scrie sign up si dupa iti cere niste date... si scrii datele tale.hai salut