| Lavyynia18 a întrebat:

Cine stie cum pot sa sterg un cont facut pentru comentarii pe youtube?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt contul de youtube e cont de google. Intra in contul de google la setari sterge cont, urmeaza pasii:
1.Conectați-vă la Contul meu.
2.În secțiunea „Preferințe privind contul", selectați Ștergeți contul sau serviciile.
3.Selectați Ștergeți produse. Poate fi necesar să vă conectați din nou.
4.În secțiunea „Ștergeți un produs", găsiți Gmail și alegeți Ștergeți(Delete).
5. Urmați instrucțiunile de pe ecran și selectați Eliminați Gmail. Funda?