| sergiuavon a întrebat:

Cine stie cum sa fac si eu mesaje dinalea ca de pe facebook ca si cum ar face poza la mesaje ce vorbesc altii happy cred ca stiti despre ce este vorba si inca ceva happy cum fac comentarii dinalea amuzante cu gigi becali etc ca si cum ar lasa ei coment...

1 răspuns:
| MarinaaLarisaa a răspuns:

Să zicem că vezi o poză, dai la comentează şi în partea cu chatul, dar acolo unde comentezi poza apare o cameră, dai click pe ea şi cauţi poze din calculator sau laptop. Pozele trebuie să le ai memorate.