| Skrilllexx a întrebat:

Am vazut in ultimul timp ca pe facebook, in loc de comentarii, se pun niste poze cu mesaje, gen " Gigi becali spune: iesi afara" sau chestii de genul asta! Unde le gasesc, funda!

Răspuns Câştigător
| marinaa9 a răspuns:

Editezi tu pozele cu ce fel de mesaj vrei, cauti o poza pe google, si pui un text, dar poza sa aiba cat de cat legatura cu mesajul scris pe ea, cei care posteaza pozle de acest gen sunt facute de eihappy

3 răspunsuri:
| SarosBogdan a răspuns:

Nu le gasesti, pentru ca sunt personalizate, le faci tu cu un program de edtare a pozelor.

| Buubbu a răspuns:

Buna! Pai cauta-le pe net...nu stiu.Sau poti pur si simplu sa cauti poze cu diferite persoane(Gigi Becali, Hittler etc.), le editezi si le postezi in loc de comentarii big grin. Sper ca te-am ajutat happy

| gratie a răspuns:

Editezi tu pozele cu ce fel de mesaj vrei, cauti o poza pe google, si pui un text, dar poza sa aiba cat de cat legatura cu mesajul scris pe ea, cei care posteaza pozle de acest gen sunt facute de eihappy