| navinia a întrebat:

Cine stie cum sa imi setez pe facebook ziua de nastere? am setato gresit.

Răspuns Câştigător
| MiruD a răspuns:

Buna Navinia.
Intri la pagina ta de facebook si dai la "despre", acolo unde scrie cronologie, despre, fotografii, prieteni...
Si apoi dai la "informatii generale" - editeaza!
Si acolo iti setezi ziua de nastere.
Ia da-mi si mie facebook-ul tau! tongue

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra pe Timeline(dai click pe numele tau de pe bara albastra) si in stanga sus, langa poza ta ai Editeaza profilul.Da click pe el si iti apar toate datele tale.Du-te la Zi de nastere, click pe Editeaza si modifica-ti data nasterii. Apoi Salveaza din casuta de jos.

| Dariusuu a răspuns:

Intri pe Facebook, dai click pe numele tău după Editare Profil, modifici data de naştere şi salvezi.

Poftim.

http://www.facebook.com/editprofile.php