| alexandra033 a întrebat:

Cine stie cum schimb email´u de la facebook?

Răspuns Câştigător
| Liptonel a răspuns:

Ce vorbiti ma? straight face MERGE!
Dai la : Contul meu -> Setarile contului -> In dreptul "la e-mail" ai "Editeaza". Dupa aceea dai la "add another e-mail", bagi mail-ul dai enter si aia e. Si mai poti seta ce mail vrei tu, adica sa primesti notificari pe el, etc, etc, de acolo de la "Choose primary" - Doar bifezi bulina din dreptul lui si atat happy

1 răspuns:
| SameMistake a răspuns:

Nu poti. Singurul mod prin care poti face asta, teoretic, este sa iti schimbi si facebookul. Sa iti faci un nou facebook cu un nou email.
Numai bine!