| Neylin a întrebat:

Cine stie de unde pot descarca in siguranta diverse programe, aplicatii pentru Nokia E51. Am cautat pe internet, dar nu sunt sigura de ele. de exemplu acest site: http://www.brothersoft.com/mobile/phone/nokia/nokia_e51/ applications/ ce parere aveti de el?
De unde pot lua astfel de aplicatii in siguranta?

Răspuns Câştigător
| adriangabor92 a răspuns:

Www.wapcorn.com, www.zedge.net cele mai sigure site-uri de telefoane mobile

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi ar trebui să fie bune dacă nu au viruşi. Dar încearcă şî pe www.Softpedia.com şî vezi ce găseşti şi acolo la secţiunea de Mobile.Succese

Răspuns utilizator avertizat
| Alisu_5043 a răspuns:

Zedge