| Alvez a întrebat:

Dau fundita. Cine joaca conquiztador si stie cum se liciteaza ca as vrea sa licitez si nu stiu ce ar trebui sa fac

4 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Eu joc.
trebuie sa inregistrezi mai intai datele tale (adresa nr de telefonm si toate cele) ai girja sa fie corecte ca asa am facut eu si am castigat ceva la o licitatie si nu am primit... apoi trebuie sa ai destule modele de aur
si dai la liciteaza:d

bafta!

| mysterious1 a răspuns:

Trebuie sa faci cont

| Loly_2054 a răspuns:

Dai pe produsul la care vrei sa licitezi si este un tabel in care iti arata suma licitata iar tu trebuie sa ai mai mult pentru a te lasa sa licitezi. Daca ai, langa tabel iti scrie LICITEAZA. Dai click pe el si gata happy Sper ca te-am ajutathappy

| MaDaLInutza1 a răspuns:

Habar nu am