| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie la mortal kombat 4 cum se arunca omul in elice si in tepi?

3 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Aia cu elicea se numeste FAN Fatality si cea cu tepi se numeste SPIKE Fatality. Se pot face doar pe hartile care au ventilatoare si/sau tepi in tavan si comenzile le gasesti in meniu.
Offf... cati ani au trecut de cand ma jucam si eu MK4 ca un copil tongue
Numai bine, Shinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta acolo la fatalitatzi - PIT!

| Rotari_Valy_1997 a răspuns:

Acelea sunt fatality-uri si le gasesti in menu - cauta Fan fatality (pentru. elice ) si FAN FATALITY (PT. TEPI), dar depind si de arena in care te lupti.