| AlexBg a întrebat:

Cine stie o aplicatie pentru android care sa ascunda celelalte aplicatii?(daca exista)
vreau sa ii fac o farsa unui prieten

1 răspuns:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Mai întâi deschizi meniul telefonului, apoi apeşi pe prima tastă, adică cea din partea stângă şi îţi vor apărea următoarele opţiuni: "Editare"; "Creare director"; "Deinstalare"; "Aplicaţii descărcate"; "Tip vizualizare"; "Partajare aplicaţii"; "Ascundere aplicaţii".
Trebuie să apeşi pe ultima, "Ascundere aplicaţii" iar apoi bifezi care aplicaţii doreşti tu să le ascunzi.
Succes!