| Pasztor_David_1990 a întrebat:

Exista vreo aplicație care sa retina tot ce se scrie în celelalte aplicații? Gen sa ruleze în background și sa salveze tot ce se scrie pe tastatura telefonului în orice aplicație. Pt Android. Mulțumesc

3 răspunsuri:
| Ionutc3 a răspuns:

Salut, da se poate trebuie sa intri la setari/limba si metoda de introduducere si acolo vezi ca iti arata tastatura pe care o folosesti, dai pe ea si dai pe corectarea textului si acolo ai sa gasesti sugestii personalizate, si da, poti gasi si aplicatii de exemplu keyboard la fel procedezi si la aplicatie cum am mentionat sus! Bafta, sper ca te ajuta raspunsul meu. Succes!

| dannyel86 a răspuns (pentru Ionutc3):

Daca am inteles bine, vrea un soft de spionat telefoane, care sa inregistreze tot ce se tasteaza, la fel cum se intampla pe pc / laptop.winking