| andreeeeeeeea a întrebat:

Cine stie sa foloseasca bine daemon tools?
pentru jocuri mari si patchuri?sad

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Nu mai descarca Diamond..., este complicat, mai ales daca tu nu te pricepi sa-l utilizezi.Descarca "MAgic Disc" de aici; http://www.magiciso.com/tutorials/miso-magicdisc-history.htm, dupa care o sa-ti apara in dreapta jos in tray, click dreapta pe el si alegi "mounth", se va deschide o fereastra si te duci acolo unde ai tu office-ul. Succes!

1 răspuns:
| DirtD3viL a răspuns:

Eu stiu totul despre daemon tool. pai daca vrei sa il folosesti[pui imagine] la joc sau patch mai intai trebuie sa te asiguri ca e iso.
pai sa incepem il downloadezi il instalezi dai restart la pc si dupa aia
dai click stanga pe iconita de jos de la daemon tools si vezi ca sus
dupa prima este virtual device dai acolo >device 0 sau 1 care vrei >dupa aia vezi ca ai acolo mount image dai acolo si alegi la ce vrei sa pui imagine dupa aia>deschide my computer si vezi ca pe la dvd driver trebuie sa fii scris numele jocurilor sau patchurilor>dupa aia dupa ce ai gasit ce vroiai dai click stanga >open.
apropo asa trebuie de fiecare data cand deschizi pc-ul.
daca nu intelegi ceva da-mi un pm.Succes