| videoblog a întrebat:

Cine stie sa imi recomande un script gratuit pentru site de anunturi, dar unul mai usor de utilizat din admin de catre o persoana aflata mai la inceput in ale netului. Thanks.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare Videoblog.
Iti recomand cu caldura ClassiPress.
Il gasesti pe www.scriptanunturi.info
Cred ca este exact ceea ce cauti.
Succes.

4 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Si eu am cautat. dar gratis nu am gasit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gratis e gratis. Asa nu faci business niciodata...
Orice lucru are un pret.
Cineva spunea ca daca in viata nu ai obtinut ce ti-ai dorit, probabil ai incercat sa obtii la un pret mai mic.
Mult succes oricum!

| DanyPop2222 a răspuns:

Doritori de script sa dea ad la dany_dany2046 dau script classipress

| Strungariu_Petru_Marius_1983_Fh4C a răspuns:

Iti recomand http://www.ads-script.com este 100% gratuit. Daca este multumit nu uita sa dai un like la site :)