| RzVrazvan a întrebat:

Cine stie sa imi spuna si mie de un procesor mai bun cu care sa pot juca jocurile noi aparute de exemplu BATMAN:Arkham City dar la o grafica medie si cu un pret rezonabil

Răspuns Câştigător
| IAmAnonim a răspuns:

1.spune placa de baza (cum se numeste, si ce soket ai la procesorul actual)
2.http://www.mediadot.ro/......dition-box uite dar nu cred ca o sa-ti mearga daca ai alt soket

2 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

De grafica tine mai mult placa video dar si procesorul.Ce socket(soclu) ai la placa de baza?

| RzVrazvan explică:

Cu tot cu placa de baza