| trulilulilup a întrebat:

Cine stie tastaura emoji... nu stiti daca e ceva tastatura speciala pentru numere care sa fie tot asa cu sunete. Fundita!winking

3 răspunsuri:
| EzeQuielz a răspuns:

La mine de exemplu am optiune sa pun vibratii si sunete (am Vodafone 575) dar nu cunosc tastatura "EMOJI"...

| MihaitaTheOnly a răspuns:

Tastatura emojii este o tastatura pentru telefoane cu caractere specifice a diferite limbi, adaugandu-se emoticoane la tastatura

| trulilulilup explică (pentru MihaitaTheOnly):

Da dar as vrea ceva pentru " agenda " adica cand vreau sa scriu un numar de telefon sa fie ceva tot asa cu sunetewinking. Nu sa trebbuiasca sa schimb atunci pe moment :3.