| tomas_1123 a întrebat:

Cine stie un program cu care pot modifica o poza(sa-i dau un aspect intunecat)mai sumbru si sa o inchid putin la culoare(nu-mi spune-ti photoshop ca e greu de lucrat cu el si nu am timp pentru atata instalare)
Daca s-ar putea si ceva instructiuni!
funda!

6 răspunsuri:
| JuStKid a răspuns:

Photoscape, si cu power Poin! merge!

| s4a a răspuns:

Exista un editor online, foarte capabil si usor de folosit: http://www.pixlr.com/editor/

| Andreea50 a răspuns:

Recomand "Microsoft digital image suite". Se lucreaza foarte usor in el. Nu-ti trebuie cine stie ce cunostinte. Te familiarizezi cu interfata foarte repede. Este un program simplu si "complet".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoscape. Nu iti trebuie instructiuni pentru ca e prea usor :-).

| Nede a răspuns:

Photoscape. e usor de folosit nici nu ai nevoie de instructiuni laughing

| Raffa a răspuns:

Picassa 3