| AlexsAlex a întrebat:

Cine stie un program de dezinstalat programe? Sa fie bun!, !

Răspuns Câştigător
| Alexu_Alexu_1996 a răspuns:

De dezinstalat exista Revo Unninstaller.E foarte bun, l-am avut si eu si vreau sa spun ca elimina tot, nu numai programul in sine, si mizeria care a ramas in urma lui.

8 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Eu folosesc CCleaner când trebuie să dezinstalez ceva.

| neutrino a răspuns:

Eu sunt foarte multumit de Revo Uninstaller si ma ajuta sa tin si sub control evidenta programelor pe care le am.

| MaRyWssssss a răspuns:

Ccleaner este foarte bun

| Adiiiiiii69 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva intra in Start in Control Panel si da la Programs si acolo iti va aparea Uninstall a program.

| Addush a răspuns:

CCleaner pe langa faptul ca poti sa dezinstalezi programele poti sa si cureti calculatorul de fisierele de care nu ai nevoie.

| BlackCatDesignHD a răspuns:

Start>Control Panel>Uninstall a Programwinking (sau CCealner)

| dnafnela a răspuns:

Revo Unninstaller e cel mai bun.