| rebequtza a întrebat:

Cine stie un program de editat si de decupat poze in romana?

Răspuns Câştigător
| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Buna:**

Pai downlodeaza Photoscape. Ala e bun;). Cu privinta in limba romana:-? nu'i asa de greu[p.s. daca ai in romana pc. atunci nu o sa ai nici o problema;))] http://www.photoscape.org/ps/main/download.php [inceraca de aici]

:d

Sper ca te'am ajutat:**

Pa, pa pup:*

Fuunda?;;)

1 răspuns:
| Dιєиυтzα a răspuns:

Singurul program de editat poze pe care il stiu este Photoscape, dar este ușor, doar că este în Engleza. si mai stiu un site, tot de editat ( este foarte bun, il mai folosesc si eu cand editez sau decupez poze ) - se numește Picnik.
Fundă?