| D33utzu a întrebat:

As dori un program de decupat poze?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Nu-ti trebuie un program special pentru asa ceva. Daca ai PhotoScape sau oricare alt program cu optiunea 'Crop' le poti decupa.winking

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand deschizi poza undeva pe sus sau pe jos trebuie sa scrie editeaza si e acolo crop sau ceva de genu' depinde ce program ai.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu un program de decupat poze de unde pot sa iau in afara de photoscape?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoscape nu e bun ca nu merge sa decupez pozele sau poza ca si la celalalte programewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Navemtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la paint si stergi cu guma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da