| MBAAA a întrebat:

Cine stie un program de facut teme pentru samsung corby? Sau nu merg teme pe acest telefon?sad

3 răspunsuri:
| MBAAA explică:

LordSasuke, multumesc, insa pe site`ul ala nu au teme pentru Samsung corby, eu as vrea ceva gen Samsung corby iphone theme dar am cautat pe net si ca sa poti descarca tema pe telefon trebuie sa ai cablu usb iar eu nu am...

| MrSpooky a răspuns:

Uite aici un site http://www.zedge.net/ te loghezi si dai downloads si dupa selectezi Themes si vezi daca are

sper ca am fost de folos;)

| SamsungCorby a răspuns:

Vreau si eu tema de iphone pentru corbyca eu am cabu, scriemi si mie site-ul te rog!