| omar12dec a întrebat:

Cine stie un program de modificat filme? un program cu care pot adauga si taia ce parte vreau din film?

Răspuns Câştigător
| Mia a răspuns:

Poi Nero Vision e in orice pachet Nero si e usor de folosit...Cred ca si Windows Movie Maker desi nu l-am folosit niciodata. Daca vrei ceva mai sofisticat incearca Pinnacle, Sony Vegas, Adobe Premiere... fundita?

2 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Poti folosi windows movie maker dar optiune de taiat si lipit o au si multe programe de convertit video

| YellowGuy a răspuns:

Windows movie maker