| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie un program de pus vocea peste negativ? vreau sa ma inregistrez peste un negativ cand ascult pozitivul acelei melodii big grin. funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, cu acest program gratuit, citeste aici http://www.panalu.net/2010/12/inregistrare-audio-in-timp-real.html poti sa faci ce vrei tu, dai play la negativ si activezi acest program si canti inregistrand totul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu vreau in acelasi fisier si negativu si vocea straight face

| IamTheDevil a răspuns:

Cubase sx2, este folosit de tate din B.U.G.

| LariiBianca a răspuns:

Ai gasit vreun program? Si eu am nevoie de acelasi lucru..deci daca ai gasit, imi poti spune si mie, te rog? happy

| laurmafia a răspuns:

Audacity e cel mai bun pui voce peste melodie scote tai din melodii! baft