| drSEX a întrebat:

Cine stie un program de spionat tastatura? bun sa fie si sa nu se observe

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Domnule, da multi infractori bantuie pe site, nu cred ca este vreo zi sa nu fie doi-trei si isi cauta complici, ba unii mai si gasesc. Nu pot sa zic nimic de bine, doar sa va bagati mintile in cap!

| Alex_2741 a răspuns:

Alt Hacker? laughing) foarte taretongue. daca esti Hacker in adevaratu sens al cuvantului fa-ti tu un keyloggerwinking. nu ai intreba de asa cevawinking

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Spionat tastatura? rolling on the floor

Esti prea hazliu mucea rolling on the floor

| Tlbi a răspuns:

Uite aici un program smecher rau de spionat calculatorul, si extrem de usor de folosit: http://xux.ro/program-de-spionat-calculatorul/

Răspuns utilizator avertizat