| Mark8818 a întrebat:

Stie cineva un program online cu care sa adaug sunete la videoclipuri?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Greu de crezut ca ai sa gasesti online deoarece astfel de modificari necesita o randare. Randarea necesita putere de procesare. putere de procesare=componente care costa+energie electrica, care costa.
Sfat: cauta un program de editat, gen Sony vegas mai avansat daca vrei, sau mai simple sunt gen camtasia.

| Marian9832 a răspuns:

Online nu stiu dar daca doresti sa editezi video ( sa adaugi sunete, imagini) iti recomand Sony vegas