| rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrfffffffffff a întrebat:

Cine stie un program pentru taiat un videoclip si de taiat si sunetul iar unul cu care sa-i pun eu un alt sunet dar in afara de movie maker si sony vegas

6 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Cyberlink Powerdirector, dar are in jur de 500mb. Succes.

| JustCosmin a răspuns:

Corel VideoStudio Pro X4. http://www.corel.com/....../index.jsp

| rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrfffffffffff explică (pentru JustCosmin):

Nu stiii unul mai mic asta are 900mb unu pana in 200 daca stii

| JustCosmin a răspuns (pentru rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrfffffffffff):

Inainte de a se trece la denumirea Corel VideoStudio, denumirea era Ulead VideoStudio. Vezi versiunea 11 sau 11.5 daca gasesti.

| cosminpanait6 a răspuns:

Adobe Auduition CS5.5

| MrOvidiu a răspuns:

Camtasia studio 6