| LucianGabriel a întrebat:

Cine stie un program sau ceva cu care sa monitorizez traficul la net (cat downloadez si cat uploadez) daca stie cineva il rog sa ma ajute.Netu il am de la romtelecom stiu ca nu prea conteaza lucru asta da na. Dau si fundite numa ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| adytza140 a răspuns:

Programul everest home edition... il instalezi intri in el dai click la "reteaua locala" apoi "retea pentru windows" si scrie acolo fundita plz

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi şi aia contează mai ales când vine vorba de upload şi download.Se numără printre cei mai jenanţidar ieftini provoideri de internet. Până şi Digi-ul îi mai bun, ca să nu mai zic de UPC sau RDS/RCS care mi se pare le mai bun momentan.
Păi ar fi unul numaica trebuie să îţi faci cont(e gratis); google analytics îi zice, şi eu pe ăsta îl folosesc şi face treabă foarte bună. Îł găseşti aici:
https://www.google.com/......ting/login

| LucianGabriel explică:

Gabyylyan nu pot sa dau funda ca nu e ce cautam eu caut un program care sa arate ce descarc si ce uploadez nu viteza la net.Stii cum e gadgetu de la windows 7 cu ce descarc si ce nu asa caut un program cu care sa vad lucrurile astea, ca gadgetu ala e numa pentru o zi sau pana opresc calculatorul.Idei?

| GdX a răspuns:

Lucica ar trebui la astia de cer fundita sa nu le dai ca sunt doar niste cersetori, cauta pe net si vin si iti zic tie aci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza "Internet Status " sau intra pe http://www.speedtest.net/
fundita!