| larylarysa a întrebat:

Cine stie un site de socializare serios unde as putea discuta cu o fata din America sau Anglia(e pentru ca vreau sa invat engleza)? Daca stii, ajuta-ma!(Dau funda!)

Răspuns Câştigător
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Daca vrei sa inveti engleza uitete la filma fara subtritari, joaca jocuri in engleza, schimba limba de la Youtube in engleza iar mai tarziu poti incerca conversati sau carti in engleza.Acum nu ar avea logica sa iriti oameni cu care nici nu te poti incelege.

2 răspunsuri:
| Green66 a răspuns:

Chatroulette sau Omeglebig grin

| denisa1026 a răspuns:

Skype