| Sunshine123 a întrebat:

Cineva care se pricepe la fotografie si are un aparat profesional? Vreau cateva recomandari cu privire la un aparat foto care sa nu coste prea mult dar care sa fie calitativ la poze.

1 răspuns:
| Yuoia a răspuns:

Daca vrei un aparat profesional nu poti cere sa nu coste prea mult. Te pregatesti de la 2000 de lei doar pentru body (corpul aparatului) si mai pui pentru obiective cate 1500 pana la 3000 lei de fiecare. Plus multe alte accesorii.
Nu, eu nu am aparat profesional ci doar un bridge.