| Gabi304 a întrebat:

Cineva imi da un link de la placa video care este compatibila cu placa asta de baza?
https://www.samwise.ro/......-sata-1147

Răspuns Câştigător
| EusebiuPWN a răspuns:

Trebuie sa cauti pe OLX, Ocazii, etc. Dar poti lua una noua de aici: https://www.pcgarage.ro/......file-hdmi/

6 răspunsuri:
| EusebiuPWN a răspuns:

Orice placa video, insa avand in vedere socket-ul placii de baza si faptul ca au trecut ani buni de cand e pe piata, sigur ai si un procesor foarte slab. Eu iti recomand sa psatrezi banii si sa-ti iei un pc nou mai tarziu, nu merita sa mai bagi bani in el. Dar daca toitusi vrei sa arunci niste bani pe fereastra, nu iti recomand sa te duci mai sus de gt 730, r7 240.

| Gabi304 explică (pentru EusebiuPWN):

Calculatorul asta il fac sa il vand imi trebuie placa video si l-am combinat

Ps Procesorul este Amd Atholon 64x2

| Gabi304 explică (pentru EusebiuPWN):

Calculatorul asta il fac sa il vand imi trebuie placa video si l-am combinat

Ps Procesorul este Amd Atholon 64x2
A si vreau un link de la cea mai ieftina placa video pentru placa de baza

| EusebiuPWN a răspuns (pentru Gabi304):

Pai in cazul asta, cauta ceva la mana a doua, nu are rost sa cumperi o placa video noua, ca mai apoi sa o vinzi.

| Gabi304 explică (pentru EusebiuPWN):

Daca imi dai link de la placa
video la mana a doua iti dau funda

| Gabi304 explică (pentru EusebiuPWN):

Cea mai low maxim 100lei nu vreau sa bag bani in ceva de 2gb ceva 768mb ar fi perfect

| EusebiuPWN a răspuns (pentru Gabi304):

Trebuie sa cauti pe OLX, Ocazii, etc. Dar poti lua una noua de aici: https://www.pcgarage.ro/......file-hdmi/