| zxzx a întrebat:

Cineva imi mananca memoria in disk local C. De fiecare data cand sterg ceva se umple din nou si nu stiu cu ce fara sa instalez nimic.
Stie cineva care este problema?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil sunt resturi ale aplicatiilor (history, formulare de inregistrare etc.) si pe astea poti sa le stergi cu ajutorul lui CCleaner (http://www.piriform.com/ccleaner/download/standard). Daca nu e asta, cred ca ai un virus care se multiplica

6 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Clic dreapta pe computer\proprietati\debifezi sau dezactivezi C, D\apply\ok

| TheHunter38 a răspuns:

Ai virusi(la kg rolling on the floor ), si eu am patit la fel. Poti sa instalezi un antivirus, dar numai de ai un pc bun, ram minim sau peste 1gb.
Dar si asa mai bine iti reinstalezi windowsu.

| Azµre a răspuns:

Dezactiveaza system restore mai ales daca ai un hdd mic, mananca destul demult il gasesti la my computer proprieties

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Ai un virus mai pofticios happy

| DemonAlex a răspuns:

Probabil joci counter strike mult, si el downloadeaza mape, skinuri etc in C.

| Mihay_Robert_2000 a răspuns:

Da pe my computer, click dreapta pe Local Disk (Chappy properties iti apare acolo o chestie rotunda si dai disk cleanup, eu am windows 7 ultimate si nu stiu daca merge si pe xp sau vista sau altele sper ca te-am ajutat