| ANIHILATOR a întrebat:

Cineva mi-a furat contul de ps4 știți cum pot sa il recuperez

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Fa-ti o resetare pe email, schimba totul, de pe un dispozitiv nou; de obicei, se afla/fura parolele, dupa se "sparg"(cum ziceti voi).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestia e ca dacă are și adresa și parola, îți poate face ce vrea. Poate ești logat și cu numărul de telefon și atunci sa îți trimită sms cu un cod de verificare. Dacă nu încerca să schimbi parola de la email și atunci pe cel care ți l-a furat cred ca o sa îl deconecteze.