| NowForYou000 a întrebat:

Cineva se tot conecteaza la reteaua mea. Mereu nu stiam ce sa fac, pana cand am aflat ca pot schimba parola. Dar totusi, pana o voi schimba, se poate sa aflu pe ce site-uri a intrat persoana care se conecta la reteaua mea wireless? Stiu ca exista un program.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu poti vedea, fiindca routerele wi-fi comerciale nu au asemenea evidente.

| Dan193 a răspuns:

E chiar foarte posibil, trebuie sa fie mai multe modalitati, stiu ca escrocii pot sa se conecteze la retelele de wifi publice si sa-ti urmateasca activitatea si sa-ti vada parolele daca intri pe conturi folosind wifi nesecurizat. Personal nu stiu exact cum, nu m-am interesat ca nu-mi trebuie, insa asta nu cred c-ai sa gasesti pe TPU sau daca scrii pe google. Mai degraba vei gasi raspuns la intrebarile tale pe forumuri informationale si de software. Vezi si pe Youtube poate cineva iti va ceva indicii unde sa cauti.