| bogdan324 a întrebat:

Am un iphone 5, si cand aleg reteaua wireless,ma pune sa scriu parola, scriu parola corecta si imi zice:imposibil de conectat la reteaua xxxxx.Inainte ma puteam conecta la net,acum nu stiu ce are, mai folosesc alt laptop pe wireless pe acelasi router si merge.Care poate fi problema?

6 răspunsuri:
| TMAIGL a răspuns:

Intra pe laptop si uitate ce parola ai si sa o scrii corect ca asa mi-a facut si mie

| PAmy99 a răspuns:

Probalil iphone 5 este pre performant pentru un wireless clasic...adica poate ii trebuie dala mai perfomant gasit prin orsi!
funda? happy

| bogdan324 explică (pentru PAmy99):

Dar a mai mers pe acelasi router, nu are cum sa nu fie compatibil...

| PAmy99 a răspuns (pentru bogdan324):

Pai ai spus ca a mers pe acelasi router calculatorul

| bogdan324 explică (pentru PAmy99):

Da,dar si iphone-ul

| Vlad43 a răspuns:

Ar trebui sa mearga. incearca cu "revenire la setarile fabricantului" si vezi daca merge. Wireless nu este bine dezvoltat inca. si mai da eroare. mai paesc si eu asa.