| Sapphire a întrebat:

Exista vreun program prin care pot afla cine se mai conecteaza la reteaua mea wireless si sa-l si pot deconecta? Multumesc! :*

1 răspuns:
| CupY a răspuns:

Păi ca să nu ai astfel de probleme, trebuie securizată cu o parolă rețeaua wireless. Nu îți trebuie nici un program pentru a vedea, ci se intră în configurările routerului, ceea ce necesită o conexiune cu fir de la router la PC-ul care dorește să-l configureze.

Sfatul meu, cheama un vecin tânăr și priceput și servește-l cu o cafea cât îți face treaba.

Succes!