| MiStycK1 a întrebat:

Cit costa un android?

3 răspunsuri:
| ionutandrei95 a răspuns:

Un telefon cu android pe el incepe cu pretul de la 480 lei Samsung galaxy mini si 2800 lei Samsung galaxy note.

| MascululAlphasiBeta a răspuns:

In principiu, e foarte scump.tocmai le-am facut niste upgrade-uri la nivel de organe genitale si pretul a sarit in aer.am si moedele mai vechi, fara plusurile de mai sus. Daca vrei iti pot vinde o mana de android sau un san ceva, ca nu cred ca ai mai mult de 1 milion de euro. O sa scadem preturile in urmatoarele decenii, dar deocamdata atat iti pot oferii. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| MiStycK1 explică:

In moldova?