| anonim_4396 a întrebat:

Cn stie niste coduri/hackuri la crossfire? Gen aim/wall

25 răspunsuri:
| Fl4sh3rON a răspuns:

Nu il incercati ca are virusi!

| twyster90 a răspuns:

Joaca ba fara hackuri sau coduri ce nu sti sa omori sau ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acuma il incerc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog frumos daca aveti niste hackuri sau secrete sau coduri crossfire id meu este lucian_potemkin!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E virusaaaaaaaaaatttttt mie la miee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://fbx.ro/8e3k3k5ktcoeaaff

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunteti voi prosti... antivirusii detecteaza hackurile ca fiind virusi... tarani prosti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mah...joaca fara hack ca din cauza voatra a ajuns crossfire asa...plin de hackeri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mars in mm cu codurile. copii disperati si tristi care stau numai in casa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sms toti codati de.:. Din cauza codatilor ca voi, nu mai se poate juca cosfire calumea si corect!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hack hack numa asta aud

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Distrusilor...dc *** vreti sa jucati cu hack? sa fiti "invincibili"? jucati normal ca pun pariu ca daca joci vreo 2 luni esti un player good. uite eu de exemplu joc cf si sunt foarte bun si lumea zice ca am hack.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E un keylogger ma idiotilor ...nu va luati dupa toti romanii ratati

| Chicharito a răspuns:

Dar pentru ce iti trebuie nu sti sa impusti si fara cod? sau ce?

| Chicharito a răspuns:

Dar pentru ce iti trebuie nu sti sa impusti si fara cod? Sau ce?

| Chicharito a răspuns:

Dar pentru ce iti trebuie nu sti sa impusti si fara cod? S
au ce?

| robiboss_2350 a răspuns:

Ma prosti ca voi n-am vazut ati vacut crossfire-ul de **** cu hakurile si codurile voastre nu mai are farmec crossfire de cand cu haku-rile si codurile

| demon47 a răspuns:

Jucati fara hack in rasa voastra sunteti terminati?

| Floria_Marius_1997 a răspuns:

1-www.haxlib.net
2-Antivirusul detecteaza hack-urile ca Virus, Dezactiveazal nu te teme.
3-Voi ce aveti de comentat?

| Micu_Valy_1988 a răspuns:

In cross fire am vazut romani care mi-au spus aproape toti ca au avut hack

| Micu_Valy_1988 a răspuns:

Daca nu exista hack-uri va taie cineva capul. daca nu esti din ala de 5 stele mori.