| fl0rin12 a întrebat:

Code blocks! cand trebuie sa fac un program nu imi merge sau imi scrie,, no such file of directory"(ceva gen)
trebuie sa nu-l mai instalez in C, ci trebuie inD si dupa maxim 2 programe iar imi aparea asta la alt program si trebuie iar sa-l dezinstalez si sa-l instalez din nou
ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| Dugalle a răspuns:

Foloseste programmr punct com. Fa-ti cont si dai bataie.

| fl0rin12 explică (pentru Dugalle):

What?! pe ce sa-mi fac cont? eu am nevoie sa stiu de ce nu-mi ruleaza implicit de ce imi scrie,, nu such file of directory''

| Dugalle a răspuns (pentru fl0rin12):

Eu ti-am dat o alternativa mai buna. programmr.com. Nu ai probleme cu asta.

| fl0rin12 explică (pentru Dugalle):

Sunt clasa a 9, ok? daca stii cum se rezolva acest eroare din c++ as fii tare bucuros s-o aud!

| Dugalle a răspuns (pentru fl0rin12):

Nu e eroare de c++, codeblocks-ul e naspa.