| cristipkz a întrebat:

"Cont indisponibil temporar.
Contul tău este momentan indisponibil din cauza unei probleme a site-ului. Ne aşteptăm ca această problemă să fie rezolvată în scurt timp. Te rugăm să încerci din nou în câteva minute. "

Ii mai apare cuiva asa pe facebook?

1 răspuns:
| ZendyTeam a răspuns:

1.) Cont blocat pentru ca este accesat din prea multe locuri odata, si cineva incearca sa iti intre in cont si fb blocheaza automat contul;
2.) Ai bagaat parola gresita de mai multe ori;
3.) Cineva tocmai ti-a schimbat parola metode sunt multe -> http://www.zendy.ro/sparge-o-parola-de-messenger/
4.) Cam lunga lista. asa ca verifica cu atentie;