| LLL2 a întrebat:

Cont invitat activ inseamna ca cineva a intrat in calculator?

Răspuns Câştigător
| fif2002 a răspuns:

Nu, Contul invitat ("Guest") este un cont cu drepturi limitate, ca sa poti permite unei persoane sa iti foloseasca computerul fara sa iti poata accesa informatiile personale. Contul Guest se poate dezactiva din Start>Control Panel>User accounts
Daca e activ nu inseamna ca ti-a intrat cineva in calculator, inseamna ca nu a fost dezactivat.